0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
Emperor Cup
Tokushima Vortis
۱
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۲
۱
Kochi United SC
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۱
Chukyo University
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۳
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۵
۴
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
Kagoshima United
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۵
۰
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۰۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
FC Tokyo
۳
۰
Veertien Mie
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۰
Honda F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Kawasaki Frontale
۲
۰
Sony Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۳
۱
Tochigi City
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۲
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۳
۰
Fukushima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۱
Japan Soccer College
Finished
۱۳:۰۰
Avispa Fukuoka
۸
۰
Fukuyama City FC
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۲
۰
Kataller Toyama
Finished
۱۳:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۲
۰
Tochigi SC
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۷
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۳
۲
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
University of Tsukuba
Finished
۱۳:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۱۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۱۳:۰۰
Cerezo Osaka
۳
۱
J-Lease FC
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۳
۲
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۳
۱
Konan University
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
Botafogo RJ
۱
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
EC Juventude
۱
۱
Vitoria BA
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۳۰
Bragantino Red Bull
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۴:۰۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
-
-
Real Oviedo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
World
Maurice Revello Tournament
Japan U19
۱
۰
Panama U23
Finished
۱۶:۰۰
Italy U21
-
-
Indonesia U20
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Finland
Veikkausliiga
IF Gnistan Helsinki
-
-
HJK Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
IFK Mariehamn
۰
۰
VPS Vaasan Palloseura
inprogress
۱۸:۳۰
AC Oulu
۰
۰
FC Lahti
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
KuPS Kuopio
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۰
۰
Ilves Tampere
inprogress
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Stabaek
-
-
Mjondalen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches U23
USA U23
۰
۲
Japan U23
Finished
۰۳:۳۰
Denmark
Future Cup
Aalborg Reserves
۲
۵
Esbjerg Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Odense BK Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Goiano 2
Gremio Anapolis
۱
۰
Associacao Esportiva Evangelica
Finished
۰۱:۳۰
Australia
FFA Cup
Kingsway Olympic
۲
۱
Perth
Finished
۱۴:۳۰
Sorrento SC
۱
۲
Perth RedStar FC
Finished
۱۴:۳۰
Campbelltown City
۲
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۳:۳۰
South Melbourne FC
۱
۰
St Albans Saints
Finished
۱۳:۰۰
Moreton City Excelsior FC
۲
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
Brisbane City
۳
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Kingston City
۰
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۳:۰۰
Hume City
۴
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۳:۰۰
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Newcastle Olympic
۰
۱
Edgeworth Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SalPa Salo
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
-
-
Jippo Joensuu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mikkelin Palloilijat MP
-
-
FC TPS Turku
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FF Jaro
-
-
SJK Akatemia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۱
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۰
۴
Nepean FC
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۴
Northern Tigers
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Serie D
Pouso Alegre
۱
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۰۰
Maranhao MA
۰
۲
AE Altos
Finished
۰۲:۰۰
Santa Cruz de Natal
-
-
FC Atletico Cearense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Jacuipense
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Brasilia
-
-
CRAC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie B
Mirassol FC
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۰
۴
Sydney Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
Wollongong Wolves FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۰۰
Sydney United
۳
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۵
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown City FC
۲
۰
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۱
St George City FA
Finished
۱۳:۱۵
St. George Saints
۱
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۱
۳
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL ACT
Gungahlin United FC
۰
۰
O'Connor Knights SC
Finished
۱۳:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۱
۳
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Cooks Hill United
۱
۲
New Lambton
Finished
۱۳:۰۰
Norway
NM Cup Women
Molde FK (W)
۱
۰
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fyllingsdalen (W)
-
-
Arna-Bjørnar (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nigeria
NPFL
Remo Stars
۰
۰
Heartland FC Owerri
inprogress
۱۸:۳۰
Enyimba
۰
۰
Bayelsa United
inprogress
۱۸:۳۰
Kwara United
۰
۰
Kano Pillars
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Lobi Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Akwa United
۰
۰
Katsina United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bendel Insurance
۰
۰
Rivers United
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
IV Liga
Beskid Andrychow
-
-
Wisla Krakow B
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
LKS Wolania Wola Rzedzinska
-
-
Watra Bialka Tatrzanska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
LKS Jawiszowice
-
-
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MKS Trzebinia
-
-
Unia Oswiecim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
World
Friendly International Matches
Chile
۳
۰
Paraguay
Finished
۰۳:۳۰
Thailand
University League
Kasetsart University
۰
۲
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۰:۰۰
Bangkok University
۱
۰
Thonburi University
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۴
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۱:۳۰
Nigeria
NNL
Sporting Supreme
۱
۲
Nasarawa United
Finished
۱۲:۳۰
Ikorodu City
۲
۰
Madiba FC
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Godoy Cruz
-
-
Rosario Central
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Egypt
Second Division A - Promotion - Play Offs
Alexandria Sporting Club
۰
۰
El Terasanah
inprogress
۱۷:۳۰
Suez Montakhab
۱
۰
Haras El Hodood
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Froso IF
-
-
IFK Oestersund 1906
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
CS Dinamo Bucuresti
۰
۱
Ghiroda SI Giarmata VII
inprogress
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۰
۰
CSM Ramnicu Valcea
inprogress
۱۸:۰۰
Malaysia
FA Cup
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
۰
۳
Malaysia University
Finished
۱۵:۴۵
United States
USL Women
Asheville City SC (W)
۳
۱
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۳:۰۰
RKC Third Coast (W)
۱
۳
Milwaukee Bavarian SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
RKC Third Coast (W)
-
-
Bavarian United (W)
Finished
۰۳:۳۰
Chicago City SC (W)
۱
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League Two
Pathfinder FC
۴
۲
Black Rock FC
Finished
۰۱:۳۰
Seacoast United Phantoms
۳
۱
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Western Mass Pioneers
۵
۰
A.C. Connecticut
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۱
۳
Ocean City Nor'easters
Finished
۰۳:۰۰
AHFC Royals
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۳:۳۰
Lane United FC
۲
۳
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
FC Tucson
۱
۳
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Bhutan
Premier League
BFF Academy U19
۱
۴
Transport United FC
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kolmonen
FC Kirkkonummi
-
-
Toukolan Teras
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ecuador
Serie B
San Antonio FC Cotacachi
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guayaquil City
۱
۰
CD Vargas Torres
Finished
۰۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Club 9 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Yaracuyanos FC
-
-
Academia Puerto Cabello
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Brazil
Gaucho 2
Aimore
-
-
Gremio Esportivo Bage
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vaxjo (W)
-
-
Rosengard (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brommapojkarna (W)
-
-
AIK (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KIF Orebro (W)
-
-
Trelleborgs FF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Hvezda Cheb
-
-
SK Slany
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Viktorie Prerov
-
-
Slavicin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
Excelsior Maassluis
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FC Zlinsko
-
-
Trinec
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Slovan Velvary
-
-
Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Wakiso Hills (W)
۰
۰
She Corporate (W)
Finished
۱۵:۳۰
United States
WPSL Women
Washington Dutch Lions (W)
۱
۱
Alexandria Reds (W)
Finished
۰۴:۰۰
North and Central America
World Cup Qualification CONCACAF, Group E
Dominican Republic
۴
۰
British Virgin Islands
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Huracan Treinta
۲
۵
San Carlos de Maldonado
Finished
۰۳:۳۰
Boca Juniors Melo
۱
۳
Club Atletico Libertad
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
World Cup Qualification CONCACAF, Group F
Puerto Rico
۸
۰
Anguilla
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
World Cup Qualification CONCACAF, Group D
Guyana
۳
۱
Belize
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
Cerro Porteno (W)
۵
۱
Sportivo Luqueno (W)
Finished
۰۰:۴۵
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
Baroka FC
۱
۱
University of Pretoria Students
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Acassuso Reserves
۱
۳
Deportivo Laferrere Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Alagoano U20
M10 Rio Largo U20
-
-
CS Alagoano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Women
Realidade Jovem (W)
-
-
Taubate (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca 2
AD Cabofriense
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Ghana
Premier League
Dreams FC
۰
۰
Real Tamale United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
United States
MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۲
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۳:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۱۶:۰۰
Uzbekistan
Pro League
FC Dustlik
۱
۳
Xorazm Urganch
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Mully Children Family
۰
۱
Nairobi United
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Levante U19 (W)
۲
۱
Sevilla U19 (W)
Finished
۱۱:۰۰
FC Barcelona U19 (W)
۴
۰
Real Madrid U19 (W)
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Matogrossense U20
Sinop FC U20
-
-
Juara U20
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
America MG U20 (W)
-
-
SC Internacional U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید