0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Spezia
۰
۱
Napoli
inprogress
۱۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon City
۰
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۴:۳۰
Jeju United
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۲:۰۰
Daegu FC
۳
۰
Gangwon FC
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Segunda Division
Union Deportiva Almeria
۱
۱
Alcorcon
Finished
۰۰:۳۰
Ponferradina
۰
۳
Leganes
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۰۰:۳۰
Girona FC
۲
۰
CD Mirandes
Finished
۰۰:۳۰
Eibar
۲
۰
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Las Palmas
۲
۱
Real Oviedo
Finished
۰۰:۳۰
Sweden
Superettan
Landskrona Bois
-
-
IK Brage Borlange
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
-
-
Vasteras SK FK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۰
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۱:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Serie A
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
Ceara CE
Finished
۰۲:۰۰
EC Juventude
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
America Mg
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Cuiaba
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۴:۳۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۰۰
Peru
Primera Division
Universitario de Deportes
۱
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۳۰
Cienciano Cusco
۳
۲
Utc de Cajamarca
Finished
۰۱:۰۰
United States
USL Championship
Oakland Roots SC
۱
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۳۰
Louisville City FC
۰
۲
Monterey Bay
Finished
۰۴:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Hartford Athletic
Cancelled
۰۵:۰۰
Indy Eleven
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۰
۰
Phoenix Rising
Cancelled
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۰
۴
Miami FC
Finished
۰۳:۳۰
Detroit City FC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Rio Grande Valley FC
۲
۱
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۰۰
San Antonio FC
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Delfines Del Este
۱
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۰
۴
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Resistencia SC
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۱:۰۰
Ecuador
Serie A
Guayaquil City
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۵:۳۰
Emelec Guayaquil
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۰۰
Delfin
۱
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۰:۳۰
Poland
IV Liga
Borowiak Czersk
۰
۰
LKS Pogon Lebork
inprogress
۱۳:۳۰
Unia Warszawa
۳
۱
MLKS Zbik Nasielsk
inprogress
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Geylang United FC
۰
۰
Hougang United FC
inprogress
۱۴:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۱
۰
Union Adarve U19
inprogress
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۱
۰
Fuenlabrada U19
inprogress
۱۴:۳۰
Getafe U19
۱
۱
Real Madrid U19
inprogress
۱۴:۳۰
CD Badajoz U19
۱
۱
Leganes U19
inprogress
۱۴:۳۰
Gimnastica Segoviana U19
۰
۰
Trival Valderas U19
inprogress
۱۴:۳۰
AD Alcorcon U19
۲
۰
CF Burgos U19
inprogress
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Yangju Citizen
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۰
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gangneung City
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۰:۳۰
Cheongju City FC
۰
۱
Hwaseong FC
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Adelaide United FC
Finished
۰۸:۳۵
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۷:۰۰
Portland Thorns (W)
۰
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
Panama
LPF
Atletico Chiriqui
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera A
Junior
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Medellin
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
Envigado
۱
۴
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Bolivia
LFPB
Independiente Petrolero
۰
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۲
۰
CA Fenix
Finished
۰۰:۴۰
Brazil
Serie D Group 3
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Sao Paulo Crystal
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۰:۳۰
Penarol Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Serie D Group 1
Rio Branco AC
۲
۲
Amazonas FC
Finished
۰۱:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
GKS Katowice (W)
۰
۱
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
Finished
۱۲:۴۵
GKS Gornik Leczna (W)
۳
۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۲:۴۵
APLG Gdansk (W)
۰
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۲:۴۵
UJ Krakow (W)
۱
۲
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۲:۴۵
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۰
۳
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
Wollongong Wolves FC
۳
۳
Sydney United
inprogress
۱۳:۳۰
Taiwan
Premier League
Taichung Futuro
۰
۰
Tainan City Steel
Finished
۱۲:۳۰
AC Taipei
۰
۲
Leopard Cat FC
Finished
۱۱:۳۰
Japan
Emperor Cup
Nara Club
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۳
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
International Pacific University
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۳
۰
Cento Cuore Harima
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Niigata UHW
Finished
۰۸:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FC Nitra U19
۰
۱
FK Dukla Banska Bystrica U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Senica U19
۳
۰
FK Poprad U19
inprogress
۱۳:۳۰
Dunajska Streda U19
۰
۰
Spartak Trnava U19
inprogress
۱۳:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۱
MFK Ruzomberok U19
inprogress
۱۳:۳۰
AS Trencin U19
۰
۰
Slovan Bratislava U19
inprogress
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۱
۱
MSK Zilina U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Sevilla FC U19
۰
۱
Cadiz U19
inprogress
۱۳:۳۰
Tomares U19
۰
۱
Granada U19
inprogress
۱۴:۳۰
Recreativo Huelva U19
۲
۰
Santa Fe U19
inprogress
۱۴:۳۰
Seneca U19
۰
۰
Cordoba U19
inprogress
۱۴:۳۰
Sanluqueno U19
۰
۰
Almeria U19
inprogress
۱۴:۳۰
Hungary
NB III
Paksi SE II
۰
۱
Ferencvarosi TC II
inprogress
۱۳:۳۰
Diosgyori VTK II
۲
۲
Putnok VSE
inprogress
۱۳:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۲
FC Tatabanya
inprogress
۱۳:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۱
۴
Kaposvari Rakoczi FC
inprogress
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۱
۱
BVSC Zuglo
inprogress
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Bansander U19
۱
۱
Deportivo La Coruna U19
inprogress
۱۴:۳۰
Sporting Gijon U19
۰
۰
Marina Sport U19
inprogress
۱۴:۳۰
ED Val Minor U19
۰
۰
Lugo U19
inprogress
۱۵:۰۰
Poland
II Liga
KS Ruch Chorzow
۰
۰
KS Hutnik Krakow
inprogress
۱۵:۰۰
Stal Rzeszow
۰
۰
Lech Poznan II
inprogress
۱۵:۰۰
Wisla Pulawy
۰
۰
Motor Lublin
inprogress
۱۵:۰۰
Wigry Suwalki
۰
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۵:۰۰
KKS 1925 Kalisz
۰
۱
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۱۵:۰۰
Olimpia Elblag
۰
۰
Slask Wroclaw II
inprogress
۱۵:۰۰
Znicz Pruszkow
۰
۰
Pogon Siedlce
inprogress
۱۵:۰۰
Sokol Ostroda
۱
۱
Garbarnia
inprogress
۱۵:۰۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۱
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
inprogress
۱۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۴
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۲
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۷:۱۵
Wagga City Wanderers (W)
۰
۵
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Gungahlin United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Real Frontera
۲
۳
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
Yaracuyanos FC
۱
۳
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Libertador FC
۰
۰
Anzoategui
Finished
۰۱:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
AD Union Adarve
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۰۰:۰۰
CD La Nucia
۲
۰
CD Coria
Finished
۰۰:۰۰
Merida
۲
۱
CF Cristo Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Cerdanyola del Valles FC
۰
۱
Gimnastica Segoviana
inprogress
۱۴:۳۰
Don Benito
۰
۰
Aguilas CF
inprogress
۱۴:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Tevragh-Zeïne
۲
۲
ASC Tidjikja
Finished
۰۰:۱۰
ASC Snim
۳
۲
ASAC Concorde
Finished
۰۲:۰۰
Chile
Segunda Division
Independiente de Cauquenes
۰
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۰:۳۰
San Marcos
۱
۰
Deportes Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York City FC II
۳
۰
Chicago Fire FC II
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۲:۳۰
Orlando City II
۶
۰
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
Rochester New York FC
۳
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Aguacateros C.D.U. Uruapan
۴
۱
Oaxaca II
Finished
۰۱:۳۰
United States
MLS
D.C. United (Washington)
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Nashville SC
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
New England Revolution
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera Division
Union La Calera
۱
۱
La Serena
Finished
۰۴:۳۰
Universidad de Chile
۳
۲
Huachipato
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Serie C
FC Atletico Cearense
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
Brasil de Pelotas
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۱:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۲
۱
FC Wolfurt
inprogress
۱۳:۳۰
Czech Republic
4. Liga
MFK Havirov
۳
۰
SFC Opava 2
Finished
۱۲:۴۵
Zbrojovka Brno B
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۲:۴۵
MFK Karvina B
۴
۱
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۲:۴۵
Slavicin
۲
۱
SFK Holesov
Finished
۱۲:۴۵
Austria
Landesliga
WAF Brigittenau
۲
۱
Sportunion Mauer
Finished
۱۳:۰۰
FC Zirl
۱
۱
FC Volders
inprogress
۱۳:۳۰
St Michael/Lav
۰
۲
SV Ludmannsdorf
inprogress
۱۴:۰۰
Favoritner AC
۲
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga - MSFL
Fastav Zlin II
۲
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۳:۰۰
Unicov
۱
۳
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۱
۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۲:۴۵
Slovakia
3. Liga
Slavia TU Kosice
۱
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
Borussia Bocholt (W)
۲
۸
FFC Frankfurt II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Henstedt-Ulzburg (W)
۱
۲
MSV Duisburg (W)
inprogress
۱۳:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Elversberg (W)
۱
۲
Bayern Munich II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Austria
League 1 Women
First Vienna FC 1894 (W)
۳
۰
Wacker Innsbruck (W)
inprogress
۱۳:۳۰
FFC Vorderland (W)
۰
۴
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Südburgenland (W)
۲
۷
FC Bergheim (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Istanbul Basaksehir FK U19
۰
۳
Trabzonspor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۰
۱
Alanyaspor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Hatayspor U19
-
-
Giresunspor U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Antalyaspor U19
-
-
Galatasaray U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
inprogress
۱۳:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Maktaaral FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division Women
FC Barcelona B (W)
۴
۲
Osasuna (W)
inprogress
۱۴:۰۰
CDEF Logrono (W)
۱
۱
CD Parquesol CF (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Alhama CF (W)
۱
۰
CD Santa Teresa (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Espanyol (W)
۲
۲
CE Seagull (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Real Union de Tenerife (W)
۲
۰
CD Pozoalbense (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Cacereno (W)
۰
۰
UD Granadilla Tenerife B (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Cordoba (W)
۲
۰
La Solana (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Real Oviedo (W)
۱
۱
Deportivo La Coruna (W)
inprogress
۱۴:۰۰
SE AEM (W)
۰
۲
Levante Las Planas (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Granada (W)
۳
۰
Madrid CFF II (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Asia
Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
۱
۱
Indonesia U23
inprogress
۱۳:۳۰
Philippines
PFL Cup
Stallions FC
۱
۱
Dynamic Herb Cebu FC
inprogress
۱۳:۳۰
Portugal
Liga BPI Women
Torreense (W)
۰
۰
Sporting (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF
UE Olot
۰
۰
Tenerife B
inprogress
۱۴:۳۰
Ourense CF
۴
۰
AD Llerenense
Finished
۰۰:۳۰
SD Beasain
۱
۰
UDC Txantrea
inprogress
۱۴:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Hradec Kralove B
۳
۱
Usti N Orlici
Finished
۱۲:۴۵
Dukla Prague B
۳
۶
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۴۵
FK Pardubice B
۳
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۲:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Atletico Baleares U19
۰
۳
Espanyol U19
inprogress
۱۴:۳۰
Real Zaragoza U19
۱
۰
Cornella U19
inprogress
۱۴:۳۰
UD Unificacion Bellvitge U19
۳
۰
UD Montecarlo U19
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
FC Cartagena U19
۱
۱
Levante U19
inprogress
۱۴:۳۰
Torre Levante U19
۰
۱
Real Murcia U19
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Athletic Club Bilbao U19
۱
۱
Real Sociedad U19
inprogress
۱۴:۳۰
Danok Bat U19
۴
۰
Tudelano U19
inprogress
۱۴:۳۰
CD Alaves U19
۱
۱
Osasuna U19
inprogress
۱۴:۳۰
Mutilvera U19
۰
۰
Logrones U19
inprogress
۱۴:۳۰
Nepal
C Division
Oasis Club
۰
۰
Sports Academy Sangha
inprogress
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۱
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
Denmark
3rd Division
Vanlose
-
-
Herlev IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Poland
III Liga
Blekitni Stargard
۱
۰
Pogon Szczecin II
inprogress
۱۴:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۰
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
inprogress
۱۴:۳۰
Gornik Zabrze II
۰
۰
Stal Brzeg
inprogress
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۳
۳
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fairplay Bucuresti (W)
۰
۲
CFF Olimpia Cluj (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
FK Admira Praha
۱
۰
Motorlet Praha
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۲
۰
Povltavska FA
Finished
۱۲:۴۵
Viktoria Plzen B
۲
۰
SK Benesov
Finished
۱۳:۰۰
United States
USL League Two
Houston FC
۳
۲
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Golden State Force
۱
۲
Ventura County Fusion
Finished
۰۶:۳۰
Kaw Valley
۱
۳
St. Louis Lions
Finished
۰۱:۳۰
South Bend Lions
۱
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۰۰
Reading United AC
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Peachtree City MOBA
۰
۲
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
Albion Hurricanes Royals
۳
۵
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
FA Euro New York
۰
۰
Westchester Flames
inprogress
۰۴:۳۰
Peru
Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۱
Union Comercio
Finished
۰۰:۳۰
El Salvador
Reserves League
CD Aguila Reserves
۱
۴
Santa Tecla Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga TDP
Titanes de Queretaro
۳
۲
Real Animas Sayula
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zulia FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۴۵
Mineros de Guayana
۱
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۲
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۲:۴۰
United States
USL League One
North Carolina
۱
۰
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۳۰
Forward Madison FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۴
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
Segunda Division
AD Inter San Salvador
۲
۰
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۴:۳۰
United States
NPSL
AFC Mobile
۱
۲
Florida Roots
Finished
۰۳:۳۰
North Alabama SC
۰
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۵:۰۰
Hartford City
۲
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۲:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
Southern States SC
Finished
۰۳:۳۰
Miami Beach CF
۱
۰
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۴:۰۰
Denton Diablos FC
۳
۰
Fort Worth Vaqueros FC
Finished
۰۵:۰۰
FC Davis
۲
۱
Academica SC
Finished
۰۶:۳۰
Sacramento Gold
۰
۰
Oakland Stompers
inprogress
۰۶:۳۰
El Salvador
Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
Japan
L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۲
۵
South Melbourne U21
Finished
۰۷:۳۰
Japan
J League
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Manly Utd (W)
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions (W)
۱
۲
NWS Koalas (W)
Finished
۰۹:۵۵
FNSW Institute (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۱:۱۰
Macarthur Rams (W)
۱
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۱۵
Japan
L1 League Women
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Empowerment League Women
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۲
۵
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Melbourne Knights (W)
۱
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne University (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۰:۰۰
Romania
Liga 2 Women
Dream Team Bucurest (W)
۲
۶
AS Magura Cisnadie (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
I Lyga
BE1 NFA
۰
۰
FK Neptunas Klaipeda
inprogress
۱۴:۳۰
South Africa
League Women
Mamelodi Sundowns (W)
۳
۰
TUT FC (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Germany
Berlin Liga
FC Stern Marienfelde
۱
۱
TSV Rudow
inprogress
۱۴:۰۰
FSV Spandauer Kickers
۰
۰
TUS Makkabi
inprogress
۱۵:۰۰
Russia
FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۰
۲
Torpedo Vladimir
inprogress
۱۴:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
-
-
Murom
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Team TG FF (W)
۰
۲
Lidkopings FK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Moncarapachense
۰
۰
Olhanense
inprogress
۱۴:۳۰
Macao
2nd Division
Atletico de Macau
۰
۰
Toi Seng
inprogress
۱۴:۳۰
Belarus
1. Division
Dnepr Rogachev
۰
۲
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۴:۳۰
Algeria
U21 League 1
JSM Bejaia U21
۰
۰
IRB Ouargla U21
inprogress
۱۴:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Urania
۰
۰
NK Jadran LP
inprogress
۲۰:۰۰
Greece
Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۱
۱
Larissa (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi Utd
۱
۰
Musanze FC
inprogress
۱۵:۰۰
Poland
1. Division
GKS 71 Tychy
۰
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۵:۱۰
Widzew Lodz
۰
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۵:۱۰
Chrobry Glogow
۰
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
inprogress
۱۵:۱۰
OKS Odra Opole
۰
۰
Resovia Rzeszow
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Skra Czestochowa
۱
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۵:۱۰
GKS Dospel Katowice
۰
۰
LKS Lodz
inprogress
۱۵:۱۰
Arka Gdynia
۰
۰
Sandecja Nowy Sacz
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Gornik Polkowice
۰
۰
Miedz Legnica
inprogress
۱۵:۱۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
inprogress
۱۵:۱۰
Norway
2. Division Group 2
Alta IF
-
-
Levanger FK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Taby FK
-
-
IF Sylvia
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
TEAM TG FF
-
-
BK Forward
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
-
-
Brondby (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
-
-
Linkopings FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
-
-
VIFK Vaasa
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Denmark
2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
-
-
B93 Kopenhagen
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۰
۰
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Brusaporto
Finished
۱۸:۳۰
Finland
U20 League
FC Honka II U20
۱
۰
Karhu-Futis U20
inprogress
۱۳:۳۰
Koips U20
۰
۲
VJS Vantaa U20
inprogress
۱۴:۳۰
Kazakhstan
2nd League
FK Aksu Reserves
۳
۳
Tobol Kostanay Reserves
inprogress
۱۳:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۰
۱
FK Atyrau Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
Kyzyl-Zhar Reserves
۱
۱
Okzhetpes Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Yangpyeong FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Sapeli Polna
۴
۰
TJ Sokol Bedrichov
Finished
۱۳:۰۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۲
۱
Deren
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Uberaba
۰
۱
Tupi MG
Finished
۰۲:۰۰
Chile
Tercera Division
Lota Schwager
۲
۰
CD Rancagua Sur
Finished
۰۲:۳۰
United States
NISA
Flower City Union
۱
۵
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Maryland Bobcats FC
۱
۴
Bay Cities FC
Finished
۰۳:۳۰
Valley United FC
۱
۱
ASC San Diego
Finished
۰۷:۰۰
Trinidad And Tobago
T & T Ascension Tournament
Defence Force FC
۳
۰
Real West Fort
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۱
El Porvenir
Finished
۰۳:۳۵
Australia
NPL Youth Queensland
Sunshine Coast Wanderers U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
inprogress
۰۶:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Olympia Warriors FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Rockdale Ilinden U20
۰
۳
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۰
Charlestown Azzurri
Cancelled
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Cooks Hill United
Cancelled
۰۹:۰۰
Russia
FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۰
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۹:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zvezda Ryazan
inprogress
۱۴:۳۰
Peresvet Podolsk
-
-
Avangard Kursk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga West - Salzburg
Reichenau
۱
۵
SC Imst
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۱
۱
Sydney University SFC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۴
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۴۵
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۰
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Adama City FC
۳
۰
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Arba Minch City FC
۰
۰
Welayta Dicha
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane Roar U21
-
-
Brisbane City
Cancelled
۱۱:۴۵
Australia
NPL Victoria 3
Western United FC NPL U21
۴
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Spain
Primera Nacional Women
Rayo Vallecano II (W)
۲
۰
CD Samper (W)
Finished
۱۲:۰۰
Slovakia
I Liga Women
FC Nitra (W)
۲
۵
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۲:۳۰
MSK Zilina (W)
۰
۳
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
Slovenia
League Women
SD Videm
۴
۲
NK Zrece
Finished
۱۳:۰۰
Burkina Faso
Premier League
Sonabel Ouagadougou
۲
۱
ASEC Koudougou
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید