0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۲۱:۰۰
FC Spartak Trnava
۴
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۱:۰۰
DAC Dunajska
۱
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۲۱:۰۰
World
FIFA World Cup, Group H
Uruguay
۰
۰
Republic of Korea
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
۳
۲
Ghana
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women
Juventus FC (W)
۱
۱
Arsenal (W)
Finished
۲۳:۳۰
SL Benfica (W)
۱
۰
Rosengard (W)
Finished
۲۳:۳۰
FC Barcelona (W)
۳
۰
FC Bayern Munchen (W)
Finished
۲۱:۱۵
FC Zurich (W)
۰
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۲۱:۱۵
World
FIFA World Cup, Group G
Switzerland
۱
۰
Cameroon
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
۲
۰
Serbia
Finished
۲۲:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۰
۰
Al Hudod FC
Finished
۱۹:۳۰
Al-Najaf
۲
۱
Newroz SC
Finished
۱۹:۳۰
Naft Al-Wasat
۲
۰
Al Diwaniya
Finished
۱۵:۰۰
Myanmar
National League Women
Young Lionesses (W)
۱
۴
Sport & Education (W)
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pasto
۱
۰
America de Cali
Finished
۰۳:۰۰
CD Junior FC Barranquilla
۲
۳
Independiente Santa Fe
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Pereira
۲
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۵:۰۵
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Arba Minch City FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Wolkite City
۰
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
India
Indian Super League
Odisha
۳
۲
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
India
I-League
Kenkre
۱
۱
Churchill Brothers
Finished
۱۴:۳۰
Sreenidi Deccan
۱
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
Uganda
2nd Division
Mbarara City
۱
۱
Police SC
Finished
۱۶:۳۰
Soroti FC
۱
۰
NEC FC Bugolobi
Finished
۱۶:۳۰
Airtel Kitara FC
۳
۰
Calvary FC Midigo
Finished
۱۶:۳۰
Northern Gateway FC
۱
۲
Boma Young FC
Finished
۱۶:۳۰
Luweero United FC
۰
۰
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
Ndejje University
۱
۰
Kyetume FC
Finished
۱۶:۳۰
Adjumani Town Council FC
۰
۰
Lugazi Municipal FC
Finished
۱۶:۳۰
England
Super League Women
Reading FC (W)
۳
۳
Liverpool (W)
Finished
۲۲:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Colombia U20
۲
۲
Ecuador U20
Cancelled
۲۳:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
FC Phoenix Banje
۱
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
Angola
Girabola
Sagrada Esperanca
۴
۱
Recreativo do Libolo
Finished
۱۷:۳۰
Primeiro de Agosto
۲
۱
Sporting de Benguela
Finished
۱۸:۰۰
Uruguay
Reserve League
Cerrito Reserves
۰
۱
Defensor Sporting Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo Reserves
۴
۱
CA Penarol Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۴
۰
Deportivo Maldonado Reserves
Finished
۲۲:۳۰
India
Delhi Senior Division
Jaguar FC
۶
۲
Youngmen SC
Finished
۱۲:۳۰
National United SC
۵
۰
New Delhi City FC
Finished
۰۹:۴۵
Bahrain
2nd Division
A'Ali FC
۰
۲
Malkiya Club
Finished
۱۸:۳۰
Etehad Al Reef
۱
۱
Al Tadamun Buri
Finished
۱۸:۳۰
Bouri Cultural SC
۰
۴
Al-Najma Manama
Finished
۱۸:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Societe Omnisport De L'armée
۱
۰
Stella Club d Adjame
Finished
۱۹:۰۰
Asec Mimosas
۲
۱
Racing Club d'Abidjan
Finished
۲۱:۳۰
Andorra
1a Divisio
UE Engordany
۰
۴
Inter Club d'Escaldes
Finished
۲۳:۰۰
Oman
Professional League
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۰
Al Seeb
Finished
۱۶:۳۵
Oman Club
۱
۰
Al Suwaiq
Finished
۱۸:۱۵
Sohar Club
۱
۱
AL Musannah
Finished
۱۶:۱۰
Bahla Club
۴
۲
Al-Orubah
Finished
۱۶:۱۰
Chile
Primera B
Copiapo
۰
۰
Cobreloa Calama
Cancelled
۰۲:۳۰
Egypt
Division 2
Al Madina Al Monawara SC
۱
۱
Fayoum FC
Finished
۱۶:۰۰
La Viena FC
۲
۲
El Gounah
Finished
۱۶:۰۰
Misr Lel Makasa
۳
۱
Shoban Moslemen Qena
Finished
۱۶:۰۰
Aluminium Nag Hammadi
۳
۱
Tamya Youth Center
Finished
۱۶:۰۰
Kema Aswan
۰
۴
Asyut Petroleum
Finished
۱۶:۰۰
Aluminium Nag Hammadi
۳
۱
MS Tamia
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
League Cup, Group G
Leixoes
۲
۱
Santa Clara
Finished
۰۰:۱۵
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Antigua Guatemala
۳
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
Coban Imperial
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
Cancun FC
۰
۲
Cruz Azul
Finished
۰۴:۳۰
Koge
۴
۱
Fremad Amager
Cancelled
۱۴:۰۰
AIK
۱
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۲
۲
NK Bravo
Finished
۱۵:۳۰
IFK Norrkoping
۱
۰
Motala AIF FK
Finished
۲۰:۳۰
Lion City Sailors FC
۲
۷
Borussia Dortmund
Finished
۱۶:۰۰
SV Kapfenberg
۲
۰
FC Mauerwerk
Finished
۱۶:۳۰
SAK Klagenfurt
۳
۲
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۰
۵
Nacional Asunción Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Mauritania
Division 1
Chemal FC
۲
۱
Kaedi FC
Finished
۲۳:۱۰
ASC Gendrim
۲
۲
FC Inter de Nouakchott
Finished
۲۰:۳۰
Armenia
Armenian Cup
FC Shirak
۲
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Wayside Celtic FC
۳
۱
St Mochtas
Finished
۲۳:۱۵
Croatia
3. NL
NK Bistra
۱
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Matagalpa FC
۳
۳
UNAN Managua
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paulista Women
Palmeiras (W)
۵
۰
EC Sao Bernardo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۵
۰
Taubate (W)
Finished
۰۱:۳۰
Ferroviaria (W)
۳
۲
RB Bragantino (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
۱
۳
Sao Paulo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Santos FC (W)
۱۱
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
China
League One
Qingdao Hainiu
۱
۱
Qingdao Youth Island
Finished
۱۰:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۵
۲
Tianshan Leopard F.C
Cancelled
۱۰:۰۰
Shanghai Jiading
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۰:۰۰
Liberia
First Division
Invicible Eleven
۱
۵
Nimba Kwado
Finished
۱۹:۳۰
El Salvador
Segunda Division
C.S.D Vendaval
۰
۳
AD Municipal Juayua
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
CS Herediano (W)
۲
۱
Suva Sports (W)
Finished
۰۵:۳۰
Dimas Escazu (W)
۱
۳
Sporting FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Perez Zeledon (W)
۱
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
Saprissa (W)
۲
۱
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۳
۳
Thimphu City
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
National League
Rayon Sports FC
۱
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Spain
University Championship
Universidad CEU San Pablo
۰
۱۲
Universidad Europea De Madrid
Finished
۱۷:۴۵
Costa Rica
Copa Costa Rica
Deportivo Saprissa
۲
۰
CS Uruguay de Coronado
Finished
۰۳:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 3
Zestafoni
۰
۲
Kolkheti Poti
Finished
۱۳:۰۰
FC Borjomi
۰
۱
FC Irao
Finished
۱۳:۰۰
Dinamo Tbilisi II
۴
۱
Tbilisi City
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Group B
FC Hirnyk Sport Koms
۰
۲
Chernihiv
Finished
۱۳:۳۰
Jordan
Jordan League Women
Al Ahli Amman (W)
۶
۰
Al Isteklal (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
FS Metta/Lu
۲
۰
SC Grobinas
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید