0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
NBA
Sacramento Kings
۱۱۵
۱۱۹
Minnesota Timberwolves
Finished
۰۵:۴۰
Denver Nuggets
۱۱۶
۱۱۱
Philadelphia 76ers
Finished
۰۵:۰۰
Indiana Pacers
۱۰۴
۱۲۷
Dallas Mavericks
Finished
۰۲:۳۰
Los Angeles Clippers
۱۲۴
۱۱۲
Chicago Bulls
Finished
۰۶:۰۰
Utah Jazz
۱۰۳
۱۱۷
Phoenix Suns
Finished
۰۴:۴۰
Portland Trail Blazers
۹۰
۱۲۴
New Orleans Pelicans
Finished
۰۵:۳۰
Detroit Pistons
۱۱۷
۱۲۶
Milwaukee Bucks
Finished
۰۲:۳۰
New York Knicks
۱۳۷
۱۱۵
Houston Rockets
Finished
۰۳:۰۰
Europe
Euroleague
Partizan
۸۰
۸۹
Barcelona
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Tel Aviv
۱۱۱
۸۰
Virtus Pallacanestro Bologna
Finished
۱۹:۳۰
Panathinaikos Athens
۸۶
۷۶
Bayern Munchen
Finished
۲۱:۰۰
Saski Baskonia
۹۳
۸۷
Alba Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
Anadolu Efes Istanbul
۸۹
۶۹
Armani Jeans Olimpia Milano
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Torneo Federal
Pedro Echague
۷۸
۶۱
CA Ferrocarril Midland
Finished
۰۲:۳۰
Nautico Hacoaj
۸۳
۷۹
Claridad
Finished
۰۲:۳۰
Club Presidente Derqui
۷۲
۷۰
Club Sportivo Escobar
Finished
۰۲:۳۰
Asociacion Mitre de Tucuman
۸۸
۷۷
Juan Bautista Alberdi de Tucaman
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
LNB
Platense
۶۶
۷۱
Instituto Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Riachuelo de La Rioja
۷۹
۷۵
Indepediente Oliva
Finished
۰۳:۳۰
Club Atletico Penarol (Mar del Plata)
۷۲
۷۹
La Union Formosa
Finished
۰۳:۳۰
Asociation Quimsa Santiago del Estero
۹۵
۸۹
Comunicaciones Mercedes
Finished
۰۴:۳۰
Chile
LNB
Club Deportivo Universidad Catolica
۹۰
۱۰۲
Deportes Quilicura
Finished
۰۲:۳۰
Philippines
MPBL
Sarangani Marlins
۸۱
۶۴
Manila Stars
Finished
۱۱:۳۰
Marikina Shoemasters
۷۲
۷۵
Pasay Voyagers
Finished
۱۵:۳۰
China
CBA
Shanghai Sharks
۱۰۱
۱۰۸
Guangdong Southern Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Jiangsu Dragons
۱۱۳
۱۰۱
Jilin Northeast Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Fujian Sturgeons
۱۰۰
۱۱۵
Guangzhou Loong Lions
Finished
۱۵:۰۵
Ningbo Rockets
۹۰
۸۴
Tianjin Pioneers
Finished
۱۵:۰۵
Shaanxi Loongs
۱۲۸
۱۱۱
Sichuan Blue Whales
Finished
۱۵:۰۵
Zhejiang Guangsha Lions
۸۸
۸۵
Liaoning Flying Leopards
Finished
۱۵:۰۵
Shandong Hi-Speed Kirin
۱۲۶
۱۱۹
Nanjing Monkey Kings
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Leopards
۹۴
۹۹
Zhejiang Golden Bulls
Finished
۱۵:۰۵
Europe
EuroCup, Group A
Bursaspor
۸۶
۷۶
Pallacanestro Brescia
Finished
۲۰:۳۰
France
Pro A
JSF Nanterre
۸۵
۶۴
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
Finished
۲۱:۳۰
Levallois Metropolitans 92
۸۹
۸۳
Le Mans Sarthe Basket
Finished
۲۲:۰۰
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
۹۶
۱۰۱
Chorale Roanne
Finished
۲۱:۳۰
ADA Blois Basket 41
۷۵
۷۸
Sluc Nancy Basket Pro
Finished
۲۱:۳۰
JDA Dijon Bourgogne
۷۲
۶۷
CSP Limoges
inprogress
۲۲:۰۰
Europe
BNXT League
Den Helder Suns
۷۲
۸۷
Belgacom Liege Basket
Finished
۲۱:۳۰
BAL Weert
۶۹
۷۴
Brussels Basketball
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Ligan
Koping Stars
۷۳
۸۹
Jamtland Basket
Finished
۲۰:۳۴
Sodertalje Kings
۸۱
۹۰
Boras Basket
Finished
۲۱:۰۴
Russia
Super League Women
Vologda-Chevakata (W)
۵۶
۵۴
UMMC Ekaterinbuburg II (W)
Finished
۱۹:۳۰
MBA Moscow 2 (W)
۷۲
۶۵
Runa Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Kursk 2 (W)
۸۵
۷۸
BC Spartak St. Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kazanochka Kazan (W)
۵۵
۵۱
Sparta & K Vidnoe 2 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Super League
Hapoel Jerusalem
۷۸
۶۲
Ironi Ness Ziona
Finished
۱۹:۰۰
Turkey
TBKSL
OGM Ormanspor (W)
۶۸
۸۱
CBK Mersin (W)
Finished
۱۵:۳۰
Antalya 07 (W)
۷۲
۹۷
Nesibe Aydin (W)
Finished
۱۶:۰۰
Rize Belediyesi (W)
۵۴
۱۱۰
Fenerbahce SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya University (W)
۷۴
۱۱۵
Bursa Uludag (W)
Finished
۱۶:۳۰
Galatasaray (W)
۸۰
۶۱
Bellona Melikgazi Kayseri (W)
Finished
۱۸:۳۰
Besiktas (W)
۷۱
۷۵
Emlak Konut SK (W)
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
La Liga
Club Del Progreso
۹۵
۷۵
Rocamora
Finished
۰۳:۰۰
Pico Foot Ball Club
۹۳
۷۸
Club Atletico Lanus
Finished
۰۳:۳۰
Independiente SDE
۹۴
۵۹
Colon Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
Uruguay
LUB
Club Malvin
۷۸
۷۵
Urupan de Pando
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
NBB
EC Uniao Corinthians
۸۳
۸۶
Franca BC
Finished
۰۲:۰۰
Flamengo Petrobras Rio de Janeiro
۹۶
۶۸
Basket Sao Jose
Finished
۰۲:۳۰
Portugal
Nacional 1A
Academico FC
۶۳
۶۵
FC Porto B
Finished
۰۰:۱۵
France
LNB Espoirs U21
Nanterre U21
۷۹
۸۴
Pau-Lacq-Orthez U21
Finished
۱۷:۳۰
Dijon U21
۵۸
۷۴
Limoges U21
Finished
۱۸:۳۰
Boulogne Levallois U21
۷۱
۶۳
Le Mans U21
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
A1 League
KK Split Croatia Osiguranje
۱۰۱
۷۵
GKK Sibenik
Finished
۲۰:۳۰
Europe
EuroCup, Group B
Hapoel Tel Aviv
۱۰۸
۶۹
ASP Promitheas
Finished
۲۰:۳۰
Paris Basketball
۸۵
۹۶
London Lions
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
Superettan
Norrort
۸۵
۹۰
AIK Basket
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Division 1 Women
Torpan Pojat 2 (W)
۹۲
۴۸
Puhuttaret (W)
Finished
۲۰:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
KK EuroNickel
۶۱
۸۱
KK MZT Skopje Aerodrom
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Division 1B
Pantterit
۶۸
۶۳
Munkkiniemen Kisapojat
Finished
۲۰:۳۰
Poland
1. Liga
MKS Start Lublin II
۷۴
۱۱۴
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
Finished
۲۰:۳۰
Norway
BLNO
Kongsberg Miners
۷۵
۷۸
Froya Ambassadors
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
BIH League Women
Okk Feniks (W)
۵۶
۶۷
Kozara (W)
inprogress
۲۲:۳۰
France
Nationale 1
CEP Lorient
۸۱
۷۵
Andrezieux Boutheon ALS Basket
Finished
۲۱:۳۰
Loon Plage
۶۷
۶۵
Caen BC
Finished
۲۱:۳۰
Vendee Challans Basket
۸۳
۶۸
Lyonso Basket
Finished
۲۱:۳۰
Poitiers Basket 86
۱۰۰
۶۶
BC Orchies
Finished
۲۱:۳۰
Rueil Athletic Club
۹۱
۸۱
Besancon Avenir Comtois
Finished
۲۱:۳۰
Union Rennes Basket 35
۶۴
۶۹
STB Le Havre
Finished
۲۱:۳۰
UB Chartres Metropole
۹۵
۸۳
Rouen
Finished
۲۱:۳۰
Toulouse BC
۸۷
۸۲
SOM Boulogne
Finished
۲۱:۳۰
Aurore Vitre
۸۴
۶۷
Mulhouse Basket Agglomeration
Finished
۲۱:۳۰
Union Tarbes Lourdes
۸۴
۷۰
Kaysersberg/Ammerschwihr BCA
Finished
۲۱:۳۰
Union Tours Basket Metropole
۸۵
۷۰
Feurs EF
inprogress
۲۱:۳۰
Qatar
QBL
Al Ahli
۷۷
۸۷
Al Arabi
Finished
۲۱:۳۰
Al Ahli
۷۷
۸۷
Al Arabi
Finished
۲۱:۳۰
Asia
West Asia Super League
Al Ahli Jeddah
۱۰
۱۹
Al Nasr
Cancelled
۲۱:۳۰
Shabab Al Ahli
۱۰۰
۹۰
Al Nasr Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
France
Pro B
Stade Rochelais Rupella
۸۸
۱۰۶
Orleans Loiret Basket
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
Top Division 1
Borgerhout
۷۳
۷۱
LDP Donza
Finished
۲۲:۰۰
Bahrain
Bahrain Cup
Al Najma
۷۶
۸۳
Al Hala
Finished
۲۲:۰۰
England
BBL
Leicester Riders
۹۲
۸۹
Plymouth City Patriots
inprogress
۲۲:۱۵
Cuba
LSB
Santiago de Cuba
۹
۱۰
Toros de Artemisa
inprogress
۲۲:۳۰
Santiago de Cuba
-
-
Toros de Artemisa
Cancelled
۲۲:۳۰
Czech Republic
ZBL Women
USK Praha (W)
۱۱۳
۳۵
Slovanka MB Tabor (W)
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
LBL
Rsu-Riga
۵۶
۵۳
BK Saldus
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Russia Premier League Women
Enisey Krasnoyarski Kraj (W)
۶۳
۷۴
UMMC Ekaterinburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sparta & K Vidnoe (W)
۴۶
۷۹
MBA Moscow (W)
Finished
۱۸:۳۰
BC Samara (W)
۴۸
۷۴
Nadezhda Orenburg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Nika Syktyvkar (W)
۵۶
۵۱
Dynamo Kursk (W)
Finished
۱۹:۰۰
Serbia
1.ZLS Women
Kraljevo (W)
۷۷
۶۸
Art Basket (W)
Finished
۱۹:۳۰
China
New Star League
Henan Tigers
۸۷
۹۱
Chongqing Stars
Finished
۱۰:۳۰
Portugal
Nacional 2A
Queluz U23
۸۱
۶۵
Odivelas Basket
Finished
۰۰:۰۰
Queluz/ONossoPrego BB
۸۱
۶۵
Odivelas Basket
Finished
۰۰:۰۰
United States
NCAA Women
Bowling Green Falcons (W)
۶۹
۵۲
Florida Gators (W)
Finished
۰۱:۳۰
South Carolina Gamecocks (W)
۸۶
۷۵
Maryland Terrapins (W)
Finished
۰۲:۳۰
Virginia Tech Hokies (W)
۸۴
۷۴
Ohio State Buckeyes (W)
Finished
۰۴:۳۰
Venezuela
Superliga
Heroes de Falcon
۷۸
۷۱
Trotamundos De Carabobo
Finished
۰۲:۰۰
Gaiteros Del Zulia
۶۷
۶۶
Broncos De Caracas
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Carioca U19
Fluminense U19
۵۷
۷۶
Botafogo FR U19
Finished
۰۳:۰۰
World
Baloncesto Superior Nacional
Cariduros de Fajardo
۸۷
۷۸
Gigantes de Carolina
Finished
۰۳:۳۰
Vaqueros de Bayamon
۹۲
۸۳
Osos de Manati
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
San Salvador BC
۱۴۶
۸۸
BC Chalchuapa United
Finished
۰۵:۰۰
World
University League Women
Kangwon National University (W)
۴۰
۶۰
Suwon University (W)
Finished
۰۸:۳۰
Russia
VTB United League Youth
Parma Basket Perm U21
۶۳
۸۴
BC Avtodor Saratov 2 Youth
Finished
۱۰:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
Rapla KK
۸۹
۹۴
VEF Riga
Finished
۱۹:۳۰
Taiwan
P League
New Taipei Kings
۸۹
۸۱
Taoyuan Pilots
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
National A
ES Rades
۸۲
۷۵
DS Grombalia
Finished
۱۶:۳۰
ES Sahel
۷۰
۸۳
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Ezzahra Sport
۶۱
۶۵
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Division A
Leaders Club Louaize
۸۳
۷۸
Antranik
Finished
۱۷:۱۵
Ukraine
FBU Superleague
BC Dnipro
۷۸
۷۴
Budivelnik
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Leumit
Elitzur Shomron Hlp
۶۶
۹۰
Ironi Nahariya
Finished
۱۸:۳۰
Ironi Ramat Gan
۷۰
۶۵
Elitzur Ashkelon
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Haifa
۸۴
۸۹
Hapoel Hevel Modiin
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Afula
۷۷
۸۴
Maccabi Maale Adumim
Finished
۱۹:۴۵
Maccabi Rehovot
۸۸
۸۲
Hapoel Ramat Gan/Givataiym
Finished
۲۰:۰۰
Maccabi Rishon LeZion
۹۰
۷۴
Elitzur Netanya
Finished
۲۰:۴۰
Lithuania
NKL
Suduva-Mantinga
۱۱۲
۶۳
BC Rytas II (Perlas)
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Division 1A
Bisons Loimaa
۹۱
۷۴
Raiders Basket
Finished
۱۹:۰۰
Hungary
Division 1 Women
Aluinvent DVTK Miskolc (W)
۸۲
۵۸
BEAC Ujbuda (W)
Finished
۱۹:۳۰
CAGRO UNI Gyor (W)
۱۰۳
۹۳
TFSE-MTK Budapest (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sopron Basket (W)
۸۴
۶۴
Vasas Akademia (W)
Finished
۱۹:۳۰
NKA PEAC-Pecs (W)
۶۴
۶۹
Atomeromu KSC Szekszard (W)
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
1. Deild Women
KR Reykjavik (W)
۴۹
۶۴
Stjarnan (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Snaefell (W)
۵۲
۴۵
Thor AK (W)
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید